У Фастові відремонтують поліклініку міської лікарні

У Фастові відремонтують поліклініку міської лікарні

Комунальне некомерційне підприємство (КНП) “Фастівська багатопрофільна лікарня» інтенсивного лікування планує до 30 червня ц.р. провести капітальний ремонт приміщень поліклініки (блоків Б і В) за 600 тис. гривень. 

Про це стало відомо з оголошення в електронній системі публічних закупівель Prozorro.

 

10 березня ц.р. КНП «Фастівська багатопрофільна лікарня» інтенсивного лікування оголосило тендер на закупівлю послуг з проведення капітального ремонту частини приміщень поліклініки (блоків Б і В). За ремонт планують заплатити 600 тис. гривень. 

Розмір мінімального кроку пониження ціни на торгах – 0,5% від розміру очікуваної вартості. Тендерні пропозиції прийматимуть до 21 березня, а сам аукціон має відбутися 21 березня.

Згідно тендерної документації, в поліклініці мають провести розбирання покриттів підлог з керамічних плиток, улаштування цементної стяжки, армування стяжки дротяною сіткою, улаштування покриттів з керамічних плиток та улаштування плінтусів з керамічних плиток.

Роботи планують завершити до 30 червня 2023 року. 

Нагадаємо, виконавчий комітет Славутицької міської ради планує в цьому році провести капітальний ремонт будівлі Славутицького ліцею по вул. Героїв Дніпра, 6. Для цього виконком Славутича заключив договір з ТОВ “Діоро” на розробку проектно-кошторисної документації з проведенням експертизи. 

Источник