У ці вихідні в Бучі пройде ярмарок здоров’я

У ці вихідні в Бучі пройде ярмарок здоров’я

В цю суботу, 27 травня, в Бучі пройде “Ярмарок здоров’я”. В рамках заходу юні та дорослі бучанці зможуть прийняти участь у різних активностях і поспілкуватись з фахівцями сфери охорони здоров’я.

Про це стало відомо з публікації Бучанської міської ради.

 

Захід розпочнеться о 12:00 у Бучанському міському парку.

Відкриють ярмарок провідні фахівці медичної сфери. З виступами вийдуть лікар – кардіолог, онколога, реабілітолог та сімейний лікар. Також, консультації проводитимуть фахівці сфери жіночого здоров’я, психологи, й окулісти. Гостей також чекають тренінги з тактичної медицини та долікарської допомоги.

На заході для усіх вікових категорій піднімуть тему здорового харчування. Відбудеться дитячі майстер-класи “Здорова тарілка” та “Корисні солодощі” й лекції про планування раціону сім’ї та способи боротьби із “заїданням” стресу для дорослих.

У зоні розваг на бучанців чекає інтерактив для дітей “Цікава анатомія” й художні майстер-класи. Також, можна буде поспілкуватись з кіньми та позмагатись зі стрільби з луку й арбалету. З інших активностей: турнір із пінг-понгу, гра “Лазертаг”, змагання у мотузковому парку “Шалена білка”, скандинавська ходьба, пілога-йога, парна акробатика, східні танці, силове й функціональне тренування. Окремо діятиме майстерня для заспокоєння: пісок, глина, гончарне коло.

Як раніше писала , Бучанська міська рада планує до кінця червня придбати 170 комплектів військової форми, до якої входять: штани, куртки, флісові кофти, взуття, светри, балаклави, бафи, головні убори тощо. За форму хочуть заплатити 3,9 млн гривень.

Источник