У Бучі перша церква УПЦ (МП) перейшла до ПЦУ (фото)

У Бучі перша церква УПЦ (МП) перейшла до ПЦУ (фото)

У Бучі Київської області в суботу, 12 серпня, відбулися релігійні збори громади, на яких було прийнято рішення про перехід церкви Почаївської ікони Божої Матері УПЦ (МП) до Православної церкви України (ПЦУ). Зі 348 присутніх рішення підтримали 337 мешканців громади, проти було 11.

Про це, як передає , йдеться в повідоменні Бучанської міської ради.

 

“Перша церква у Бучі перейшла до ПЦУ. Сьогодні, 12 серпня, на Київський площі відбулися релігійні збори міста, на якому більшістю голосів бучанців було прийняте рішення щодо переходу Церкви Почаївської ікони Божої Матері УПЦ (МП) до Православної церкви України”, – повідомили в міськраді.

Зазначається, що з 348 присутніх, “за” перехід проголосувало 337 людей. Проти було 11.

Також на зборах одноголосно проголосували за звернення до Президента України та Верховної Ради  щодо заборони УПЦ (МП) на території України. 

Нагадаємо, у травні 2023 року в Бучанському районі мешканці Ворзелю мали намір проголосувати за перехід Петро-Павлівської парафії УПЦ (МП) до ПЦУ. Це останній з 4-х активних ворзельских храмів, який залишився під егідою московської церкви. Однак, через провокації прихильників московського патріархату провести результативне голосування не вдалося. 

Источник