У Боярці запровадили карантинні обмеження через загибель від сказу дикої лисиці

У Боярці запровадили карантинні обмеження через загибель від сказу дикої лисиці

У Боярці, що на Київщині, через загибель від сказу дикої лисиці запроваджені карантинні обмеження. З 13 лютого у міста проводиться безкоштовна вакцинація домашніх котів та собак проти сказу. Карантинні обмеження триватимуть 60 днів. 

Про це, як стало відомо , повідомили у Боярській міській територіальній громаді.

 

«У період з 13 лютого 2023 року в місті Боярка буде проводитися щеплення домашніх тварин (котів та собак) проти сказу, у зв’язку з загибеллю від сказу дикої лисиці по вул. Хрещатик,177 та накладання карантинних обмежень на 60 днів від зазначеної дати», – повідомили у Боярській міській територіальній громаді.

Зазначається, що вакцинація від сказу безоплатна.

Мешканців міста просять бути максимально уважними та сприяти проведенню щеплень. 

Також у Боярській громаді розповіли алгоритм дій при укусі тварини.

«Якщо вас вкусила тварина, або її слина потрапила на вашу шкіру, потрібно якнайшвидше ретельно промити дане місце водою з милом, обробити краї рани розчином йоду, накласти пов’язку та звернутися у травматологічний пункт», – наголосили у Боярській громаді.

Раніше повідомила, що КП «Боярське головне виробниче управління житлово-комунального господарства» Боярської міської ради уклало договір з ФОП Ткаченко Сергій Михайлович для відлову та стерилізації 55 безпритульних собак. 

Источник