У Білоцерківському районі адвоката підозрюють в шахрайстві з комунальними землями на 7,3 млн гривень

У Білоцерківському районі адвоката підозрюють в шахрайстві з комунальними землями на 7,3 млн гривень

У Київській області правоохоронці повідомили про підозру за фактами шахрайства адвокату та директору підприємства по сумісництву. Чоловіку інкримінують реєстрацію за підробленими документами земельних ділянок площею майже 5 га. Згадані землі перейшли у власність компанії, яку він очолював, частка з них була спритником перепродана.

Про це, як передає , йдеться в повідомленні Київської обласної прокуратури.

 

“За даними слідства, адвокат, будучи директором товариства, використав підроблені офіційні документи та зареєстрував за очолюваним підприємством право приватної власності на 4 земельні ділянки промисловості загальною площею майже 5 га”, – повідомили в пресслужбі.

Зазначається, що частину цих ділянок він продав, а отриманими від правочину коштами розпорядився на власний розсуд. 

Як зауважили а прокуратурі, з комунальної власності безпідставно вибули землі ринковою вартістю понад 7,3 млн гривень. 

“Таким чином, одній з територіальних громад Білоцерківського району спричинено збитки на вказану суму”, – йдеться в повідомленні.

Суд наклав арешт на зазначені земельні ділянки. За процесуального керівництва Білоцерківської окружної прокуратури адвокату повідомлено про підозру за фактами шахрайства, використання підроблених документів та легалізації майна, одержаного злочинним шляхом (ч. 3, 4 ст. 190, ч. 1, 2 ст. 209,  ч. 4 ст. 358 КК України).

Нагадаємо, у столиці прокурори Київської міської прокуратури спільно із працівниками ДВБ Нацполіції викрили та затримали трьох осіб за махінації з відумерлою спадщиною. Зловмисники виготовляли підроблені документи, на підставі яких проводили державну реєстрацію речових прав на квартири за посередництва підставних людей.

Источник