Вселенський патріарх Варфоломій І став почесним громадянином Броварської громади! 

Депутати Броварської міськради на сьогоднішній сесії проголосували за присвоєння Вселенському патріарху Варфоломію І звання Почесного громадянина Броварської громади.

Як повідомляє місцеве видання “Трибуна-Бровари”, цим почесним званням відзначили Варфоломія за його сприяння в створенні помісної Православної Церкви України та отриманні Томоса для України, що стало вкрай важливою віхою в утвердженні духовної незалежності нашої держави та підвищенні її міжнародного статусу.

Відродження України починається і з духовного відродження також, тож у духовному розвитку і становленню України, Патріархом Варфоломієм зроблено дуже багато. Це можна вважати великою честю, що саме в нашому місті Вселенський Патріарх буде почесним громадянином“, –  зауважив перед голосуванням Сергій Батюк.

Подання на ім’я міського голови про присвоєння архиєпископу Константинополя та Вселенському патріарху Варфоломію звання почесного громадянина громади зробив митрополит Київський і всієї України, предстоятель ПЦУ Епіфаній.

Джерело