Вибираємо зручну та якісну дитячу коляску

Дитяча коляска — один з основних пунктів у списку речей, необхідних для малюка. Варіант на будь-який смак і бюджет завжди вдасться відшукати в інтернет-магазині Avtokrisla.com, де є майже півтори тисячі моделей. Але зважаючи на таке розмаїття, зробити вибір буває нелегко. Тож далі про те, які бувають дитячі коляски та на що орієнтуватися, шукаючи варіант.

Основні види дитячих колясок

Хоча моделей візочків для дітей зараз чимало, та всіх їх розподіляють на 4 категорії.

Класична люлька

Особливість — висока посадка, яка одночасно слугує захистом для малюка та створює більше комфорту для батьків (дитина постійно перед очима, до неї легко дотягнутися). Має високу прохідність та якісну амортизацію. Але масивні габарити, велика вага й обмежена маневреність роблять таку модель незручною в певних умовах.

Прогулянковий візочок

Розрахований на дітей, які вже можуть самостійно сидіти. Такі коляски більш компактні, легкі, часто з конструкцією, що складається. В багатьох регулюється кут нахилу спинки аж до позиції лежачи. До цієї категорії належать візочки-тростинки та «книжки».

Коляска-трансформер

Модель, яка трансформується з люльки в прогулянкову. Проте у форматі люльки її дно може бути нерівним, тому додатково доведеться докупити матрац. Інші особливості цього різновиду — велика вага, масивні розміри. Зараз у таких моделей є більш зручна альтернатива — модульні варіанти.

Універсальна (модульна) модель

Такий візочок нагадує конструктор. Він має раму з шасі, на яку можна встановлювати потрібний блок із набору: люльку чи прогулянковий модуль. Деякі ще й комплектуються автокріслом. У наш час це найпопулярніші та найбільш різноманітні за модельним розмаїттям візочки.

Коли визначилися з типом дитячої коляски, звертаємо увагу на особливості конкретної моделі.

На що звернути увагу під час вибору дитячого візочка?

Щоб коляска була комфортною та безпечною для малюка й при цьому зручною в керуванні, варто звернути увагу на такі деталі:

  • вага конструкції;
  • розмір і матеріал коліс — впливають на прохідність, маневреність, амортизацію;
  • функції регулювання положення елементів конструкції;
  • наявність у комплекті автокрісла;
  • виробник.

Аналізуючи кожен пункт, варто обдумати, в яких умовах найчастіше використовуватиметься візочок. Вирішіть, чи потрібно буде переносити його в руках, складати в багажник, по якій дорозі доведеться гуляти.

Що стосується виробника, то брендові моделі можуть коштувати дещо дорожче, проте вони більш надійні, а їхня конструкція максимально комфортна й безпечна для малечі.

Якщо ж ще залишилися питання щодо правил вибору візочка для дитини, звертайтеся в інтернет-магазин Avtokrisla.com — досвідчені фахівці вам допоможуть.