Вдову бізнесмена Ксенофонтова викликали на допит в прокуратуру

Вдову бізнесмена Ксенофонтова викликали на допит в прокуратуру

Підозрювана у протиправному заволодінні майном вдова бізнесмена Олександра Ксенофонтова – Оксана Ксенофонтова викликана на допит до прокуратури. Оксана Ксенофонтова підозрюється у протиправному заволодінні майном бізнесмена Олександра Ксенофонтова, де потерпілою від її дій стороною також є діти покійного бізнесмена. 

Про це стало відомо з повідомлення пресслужби Київської міської прокуратури. 

 

“Підозрювана у протиправному заволодінні майном вдова бізнесмена Олександра Ксенофонтова викликана на допит. Сторона обвинувачення розцінює публічну активність Оксани Ксенофонтової як спробу уникнути покарання за протиправні дії з майном покійного чоловіка, що заподіяли велику шкоду, та інформує, що 19, 20 та 21 червня підозрювана Оксана Ксенофонтова вкотре викликана на допит о 10:00”, – йдеться в повідомленні. 

Зазначається, що з 2021 року Ксенофонтова разом зі своїми адвокатами ігнорує виклики, переховується та перешкоджає слідчим органам, у зв’язку з чим оголошена у всеукраїнський розшук.

В прокуратурі нагадують, що Оксана Ксенофонтова підозрюється у протиправному заволодінні майном бізнесмена Олександра Ксенофонтова, де потерпілою від її дій стороною також є діти покійного бізнесмена.

“Після його смерті вона разом з іншими особами, підробили документи, що підтверджується судовими експертизами, та заволоділа нерухомим майном у центрі Києва, а також дороговартісними автомобілями компанії чоловіка ТОВ “СП “АТАД К” загальною вартістю понад 300 млн гривень”, – нагадують в прокуратурі.

11 червня 2021 року Оксані Ксенофонтовій повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч.3 ст. 206-2 Кримінального кодексу України, санкція статті якої передбачає позбавлення волі від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років з конфіскацією майна.

“У зв’язку з переховуванням Оксани Ксенофонтової від слідства, судом надано дозвіл на її затримання з метою примусового приводу до суду для розгляду міри запобіжного заходу”, – додають в прокуратурі. 

Нагадаємо, за інформацією ЗМІ, Оксана Ксенофонтова звернулась до президента Володимира Зеленського та громадськості із проханням втрутитися у ситуацію щодо можливого рейдерського захоплення майна її покійного чоловіка.

Ксенофонтова оприлюднила відеозвернення на своїй сторінці у Facebook, де опублікувала подробиці та докази, які стосуються психологічного тиску та знущань з боку зацікавлених осіб у рейдерському захоплені її майна.

Крім того, повідомлення Оксани Ксенофонтової стало відомо, що вона з чоловіком голосувала за Зеленського в 2019 році та більш того спонсорувала разом з чоловіком партію “Слуга Народу” на виборах. На це жінка опублікувала документ, який підтверджує відповідну сплату.

Вдову бізнесмена Ксенофонтова викликали на допит в прокуратуру

Також, вона оприлюднила фото докази свавілля можновладців (рейдерське захоплення ЖК по вул. Саксаганського 80 правоохоронцями з тітушками, стеженням, погрозами) і вказала хто з суддів допомагав Олегу Кіперу та його партнерам “узаконити” безпрецедентне рішення Мінюсту.

Вдову бізнесмена Ксенофонтова викликали на допит в прокуратуру

Вона звинуватила Кіпера у тиску на міністра юстиції Дениса Малюську, який видав наказ про скасування реєстрацій по вул. Саксаганського, 80: «Це стало підставою для Шапрана, який надалі звернувся до Департаменту архітектури із заявою про присвоєння нової адреси – вул. Саксаганського, 78-80. Таке рішення, його так звану «законність», знов таки під тиском Кіпера, підтвердив суддя Лиськов М.О.». 

Як інформувала , в травні президент України Володимир Зеленський видав указ про призначення Олега Кіпера, який дотепер керував Київською міською прокуратурою, головою Одеської обласної держадміністрації (ОДА).

Источник