“Важкі часи зробили нас сильними” — Зеленський привітав захисників і захисниць (відео)

“Важкі часи зробили нас сильними” - Зеленський привітав захисників і захисниць (відео)

Президент України Володимир Зеленський привітав українських захисників і захисниць зі святом. Президент висловив впевненість, що «ніхто не має й не зможе “відключити” нашу стійкість, витримку, міцність, відвагу».

Про це, як передає , йдеться у зверненні Президента Володимира Зеленського з нагоди Дня захисників і захисниць України, який вперше відзначається 1 жовтня.

 

“Важкі часи зробили нас сильними. А сильні наближають переможні часи. Крок за кроком. Сьогодні, завтра, щодня, щохвилини”, – сказав Президент.

Він зазначив, що ні планово, ні аварійно ніхто не має й не зможе “відключити” нашу стійкість, витримку, міцність, відвагу.

“Вони не мають терміну дії, кінцевої дати чи крайньої точки, після якої ми припинили б спротив і боротьбу, окрім однієї – нашої перемоги. Щоденно наближаючи її, ми кажемо: “Будемо боротися стільки, скільки буде потрібно!”, – наголосив Зеленський.

Президент висловив упевненість, що “ми робили це в перші хвилини 24 лютого, робимо всі ці 585 днів і будемо робити це надалі”. 

“Слава всім, хто бʼється й боронить Батьківщину! Слава нашим захисникам і захисницям! Слава українському народові! Слава Україні!”, – сказав Президент.

Нагадаємо, у липні 2023 року Верховна Рада законодавчо змінила дати святкування трьох державних свят. Згідно законопроєкту, Різдво Христове тепер святкуватимуть 25 грудня, День захисників і захисниць України – 1 жовтня, а День української державності – 15 липня.

Источник