В Україні відбулась «інфраструктурна перемога» » — новости экономики Украины | Экономика

«Велике будівництво» є одним з найбільш вдалих проєктів, реалізованих в Україні владою у 2019-2021 роках. Завдяки реалізації даного проєкту в нашій країні завершено ряд довгобудів.

Лідер партії «Слуга народу» Олена Шуляк на своїй сторінці у Facebook повідомила, що сьогодні, у День соборності України, знаково відкрили стратегічно важливий для країни Запорізький міст, що об’єднує два береги Дніпра.

««Міст розчарування», «Міст корупції» – як тільки не називали Запорізький міст 16 років через те, що він був символом неспроможності влади ефективно розпоряджатися бюджетними коштами. «Інфраструктурна перемога» – так сьогодні люди між собою називають цей об’єкт, бо завдяки програмі «Велике будівництво» держава показала: ми можемо і будемо якісно змінювати країну!», – переконана Олена Шуляк.

Завдяки реалізації програми «Велике будівництво» у багатьох районах України побудовано нові дороги, що дасть можливість на порядок підвищити інвестиційну привабливість значної кількості населених пунктів та інфраструктурних об’єктів.

Економіст

Источник