В Солом’янському районі столиці правоохоронці склали 8 протоколів за недотримання правил продажу ялинок

В Солом'янському районі столиці правоохоронці склали 8 протоколів за недотримання правил продажу ялинок

У Солом’янському районі поліцейські провели рейд місцями продажу ялинок. За результатами відпрацювання було складено 8 адміністративних матеріалів за недотримання правил продажу ялинок та відсутність відповідних дозвільних документів. Також під час перевірки було вилучено 123 ялинки, збут яких здійснювався без дозвільних документів. 

Про це  стало відомо з повідомлення пресслужби Солом’янського управління поліції. 

 

“Правоохоронці спільно із профільними службами перевірили дотримання правил збуту хвойних дерев та відповідні дозвільні документи. За результатами відпрацювання на порушників складено 8 адміністративних матеріалів. З метою дотримання правил торгівлі, а також продажу хвойних дерев співробітники Солом’янського управління поліції спільно з представниками Державної екологічної інспекції провели відпрацювання на території обслуговування”, – йдеться в повідомленні.

Правоохоронці перевірили наявність дозвільних документів на здійснення торгівлі та законність продажу ялинок і новорічних прикрас із хвої. За результатами відпрацювання працівники поліції склали на правопорушників 8 адміністративних протоколів за ст. 160 Кодексу України про адміністративні правопорушення – торгівля з рук у невстановлених місцях, а представники екологічної служби 3 протоколи за ст. 88-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення – порушення порядку придбання чи збуту об’єктів тваринного або рослинного світу, правил утримання диких тварин у неволі або в напіввільних умовах.

Крім того, під час перевірки було вилучено 123 ялинки, збут яких здійснювався без дозвільних документів. Загальна вартість вилучених дерев становить 63 200 гривень.

“Поліцейські столиці нагадують про неухильне дотримання правил розміщення місць продажу хвойних дерев та законність їх збуту, а саме: усі дерева мають бути чіповані або мати етикетку з усією інформацією про походження хвойного дерева. Порушення правил торгівлі тягне за собою накладення штрафу від одного до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією предметів торгівлі або без такої (від 17 до 119 гривень)”, – додають в поліції. 

Нагадаємо, у Департаменті промисловості та розвитку підприємництва Київської міської державної адміністрації (КМДА) оголосили орієнтовні ціни на хвойні дерева, які вже з 15 грудня почнуть продавати на сезонних ярмарках у столиці. Також у департаменті нагадали перелік адрес, за якими у Києві буде здійснюватися продаж новорічних дерев.

Источник