В Гостомелі за 59,2 млн гривень відремонтують знищений росіянами будинок у військовому містечку

В Гостомелі за 59,2 млн гривень відремонтують знищений росіянами будинок у військовому містечку

Департамент регіонального розвитку Київської обласної державної адміністрації (КОДА) оголосив тендер на закупівлю послуг з проведення капітального ремонту в житловому будинку, який одним з перших постраждав внаслідок атаки росіян в Гостомелі. За ремонт хочуть заплатити 59,2 млн гривень. 

Про це стало відомо з оголошення в електронній системі публічних закупівель Prozorro.

 

31 березня Департамент регіонального розвитку КОДА оголосив тендер на закупівлю послуг з проведення капітального ремонту в житловому будинку за адресою: вулиця Проскурівська, 11 в Гостомелі. За ремонт планується заплатити 59 млн 217 тис. 920 гривень.

Розмір мінімального кроку пониження ціни на торгах – 1% від розміру очікуваної вартості. Тендерні пропозиції прийматимуть до 11 квітня, а сам аукціон має відбутися 12 квітня. 

Згідно тендерної документації, в будинку планується провести розбирання пошкоджених елементів покрівлі, зовнішнього облицювання стін, горища, підлоги, демонтувати унітази, раковини та ванни, а також розібрати трубопроводи, спустити воду з систем опалення, демонтувати вимикачі, розетки, проводку тощо.

Натомість, в будинку планується відновити всі пошкоджені стіни, стелі, покрівлі, відкоси, встановити вікна, двері, утеплити фасад, прокласти електрокабелі, влаштувати сантехніку. 

Зазначається, що відновити будинок мають до 31 грудня. 

Зазначимо, в жовтні 2022 року в КОДА повідомляли, що військове містечко в Гостомелі прийняло перший удар рашистів. Також там точилися запеклі бої, в результаті чого зазнало найбільших руйнувань житлових будинків. Також в жовтні були розпочаті роботи з ремонту покрівель та заміни металопластикових конструкцій: вулиця Проскурівська 4 та 11. 

Источник