У Києві затримали адвокатку, яка взяла гроші начебто для передачі хабаря судді. ФОТО | Кримінал Києва

990

За процесуального керівництва Київської міської прокуратури викрито та затримано адвокатку за фактом підбурювання громадянина до надання неправомірної вигоди судді та подальшого привласнення цих коштів.

За даними слідства, на початку 2022 року адвокат за 6 тис доларів США пообіцяла підзахисному, який перебував під вартою у Київському СІЗО, забезпечити прийняття суддею рішення про його умовно-дострокове звільнення від відбування покарання.

У січні 2022 року правоохоронці задокументували одержання нею 1,5 тис доларів США неправомірної вигоди начебто для передачі судді.

Отриманими від клієнта коштами адвокат розпорядилася на власний розсуд.

Надалі у зв’язку з початком повномасштабного вторгнення РФ в Україну підзахисний був переведений до виправної колонії в Житомирській області, після чого у липні 2022 року адвокат переконала його у необхідності передати їй ще 2 тис доларів США за вирішення питання з місцевим суддею щодо пом’якшення йому вироку.

У серпні 2022 року у ході контролю за вчиненням злочину підозрювану затримали після отримання 2 тис дол США нібито для передачі судді.

Затриманій повідомлено про підозру. Вирішується питання про обрання запобіжного заходу.

За матеріалами Київської міської прокуратури

Источник