У Києві заступник керівника БТІ та підрядник підозрюються у привласненні 10 мільйонів гривень | Криминал Киева

104

Досудовим розслідуванням встановлено, що за результатами тендерної процедури, між КП КМР «Київське міське бюро технічної інвентаризації» та ПП «Лабораторія Інформаційних Технологій» було укладено договір щодо закупівлі послуг з обробки даних, вартістю 30 млн гривень.

Проведеною у ході слідства судово-економічною експертизою документально підтверджено розтрата третини виділених за договором коштів внаслідок необґрунтованого завищення підрядником витрат. Кошти у сумі понад 9,9 млн гривень було переведено на рахунки підконтрольних суб’єктів господарювання (субпідрядники), за виконання послуг, які фактично останніми не виконувались.

У жовтні 2021 року на підставі ухвал суду в офісних приміщеннях комунального та інших підприємств на території міста Києва, Чернігова, а також Київської області було проведено 16 обшуків, у ході яких було виявлено первинні фінансові документи та інші докази, які підтверджують злочинну діяльність посадових осіб підприємств.

Наразі вирішується питання щодо відсторонення заступника начальника – голови тендерного комітету БТІ від посади.

Водночас вживаються заходи, направлені на встановлення місцезнаходження директора ПП «Лабораторія Інформаційних Технологій» з метою проведення із останнім слідчих та процесуальних дій.

За матеріалами Київської міської прокуратури

Источник