У Києві судитимуть чиновницю, яка «закупила» генератори для шкіл за завищеними цінами | Кримінал Києва

81

Нагадаємо, що у січні цього року слідчі Голосіївського управління поліції спільно із оперативниками управління стратегічних розслідувань у місті Києві та процесуального керівництва Голосіївської окружної прокуратури викрили посадовицю управління освіти однієї зі столичних районних у заволодінні державними коштами на закупівлі генераторів.

Під час досудового розслідування поліцейські встановили, що фігурантка уклала договір із приватним підприємством на поставку бензинових генераторів. Устаткування планувалося закупити для забезпечення електроенергією укриттів у навчальних закладах району. Для привласнення бюджетних коштів фігуранти внесли у документацію завищену вартість генераторів, яка складала 3,7 мільйони гривень за 17 приладів.

Відповідно до проведеної товарознавчої експертизи, сума завданих збитків бюджету столиці склала понад 1,3 млн грн, а це — 35% незаконного «доходу» від зазначеної в договорі вартості.

Наразі, досудове розслідування у кримінальному провадженні завершено. Обвинувальний акт скеровано до суду для розгляду справи по суді.

За матеріалами поліції Києва

Источник