У Києві поліцейські, ризикуючи життям, попередили потужний вибух бойової частини дрона. ВІДЕО | Кримінал Києва

572

Під час ворожої атаки рф на столицю поліцейські-вибухотехніки Тарас Дмитрук та Роман Хоменко прибули на місце падіння уламків дрону, який пошкодив приміщення фабрики. У вогні залишилася нездетонована бойова частина безпілотника. Ризикуючи життям, правоохоронці пройшли крізь задимлення й вогонь та винесли боєприпас.

Подія сталася у Голосіївському районі Києва. Під час чергового обстрілу столиці у будівлю однієї з фабрик впав уламок дрона, внаслідок чого сталося займання. На місце події негайно прибули всі екстрені служби, у тому числі поліцейські-вибухотехніки.

Під час гасіння пожежі рятувальники ДСНС помітили у приміщенні, ймовірно, нерозірвану бойову частину безпілотника та повідомили про знахідку поліцейським. При високій температурі боєприпас міг здетонувати у будь-який момент та призвести до потужного вибуху із тяжкими наслідками.

Не вагаючись, капітан поліції Тарас Дмитрук та лейтенант поліції Роман Хоменко одягнули спеціальну амуніцію, дихальні апарати та зайшли крізь вогонь до приміщення. Знешкоджувати 50- кілограмову бойову частину дрону поліцейським довелося у вогні та диму, ризикуючи життям. Виконавши свою роботу, вибухотехніки винесли смертоносний боєприпас у безпечне місце.

Своїм героїчним вчинком поліцейські попередили масштабний вибух.

За матеріалами поліції Києва

Источник