У Києві інженер геофізичної компанії намагався продати інформацію про координати родовищ нафти | Кримінал Києва

447

Протиправну діяльність працівника геофізичної компанії викрили слідчі Печерського управління поліції за оперативного супроводження працівників управління міграційної поліції у м. Києві, працівників Служби Безпеки України, спільно з працівниками кримінального аналізу столичного главку та під процесуальним керівництвом Печерської окружної прокуратури.

За даними слідства, організація в якій працював фігурант інженером, виконувала сейсморозвідувальні роботи з пошуку нафтогазових родовищ на території Львівської області. Чоловік, маючи доступ до автоматизованої системи вчинив несанкціоноване копіювання інформації щодо місцезнаходження родовищ нафти для подальшого продажу такої інформації. Для цього від підшукав «потенційного клієнта» та повідомив йому, що має інформацію щодо 67 тисяч точок нафтогазових родовищ на загальну суму понад 3 млн доларів США. Вартість однієї точки чоловік оцінював у 50 доларів.

У ході контролю за вчиненням злочину правоохоронці затримали фігуранта «на гарячому» під час передачі першого траншу, а саме 37 тисяч доларів за 750 точок нафтогазових родовищ. Правопорушника затримали. Це – киянин, 1999 року народження.

Нині слідчі повідомили чоловіку про підозру. Йому обрано запобіжний захід — домашній арешт. Слідство триває. 

За матеріалами поліції Києва

Источник