Такої кількості обстрілів Сумщини, як сьогодні, не було від початку війни, — голова ОВА | Новости криминал

17.05.2022 16:15

Масованих обстрілів прикордонних населених пунктів Сумської області, аналогічних сьогоднішнім, із боку російських окупантів не було з початку війни, заявив голова Сумської обласної військової адміністрації Дмитро Живицький.

«Так як сьогодні, не було таких активних обстрілів із початку війни — масованих, ракетних, «Град», САУ», — сказав Живицький на онлайн-брифінгу у вівторок.

За його словами, «останніми днями активізувалася російська авіація, гелікоптери, що піднімалися над територією Росії і обстрілювали ракетами повітря-земля населені пункти Сумської області, бомбардування крилатами ракетами».

Живицький нагадав, що протягом останніх двох днів були спроби проникнення через кордон російських диверсійно-розвідувальних груп.

Як повідомлялося, у вівторок російські війська намагаються прорвати держкордон у районі Середина-Буди Сумської області, вздовж кордону виникли пожежі, спричинені обстрілами. Раніше близько п’ятої години ранку по Охтирці було завдано ворожого ракетного удару, багато руйнувань, щонайменше п’ятеро поранених людей.

Источник