Столичні комунальники анонсували демонтаж рекламних “веж” біля метро “Теремки”

Столичні комунальники анонсували демонтаж рекламних “веж” біля метро “Теремки”

В Управлінні з питань реклами Київської міської державної адміністрації (КМДА) заявили, що цього тижня демонтують дві рекламні конструкції висотою 17 метрів, які розташовані неподалік станції метро “Теремки”.

Про це дізналась з повідомлення пресслужби Управління з питань реклами КМДА.

 

“Цього тижня будемо демонтувати справжні “вежі” висотою 17 метрів. Це сім поверхів багатоквартирного будинку. Такі рекламні засоби мають назву тумби, що стоять окремо. Обидві конструкції розташовані біля метро Теремки”. – йдеться у повідомленні.

Також повідомляється, що комунальники продовжують прибирати незаконні вивіски і рекламу на проспекті Володимира Івасюка (біля розв’язки з вулицею “Героїв полку Азов”).

В Управлінні з питань реклами КМДА пообіцяли пізніше опублікувати фотозвіт демонтажу рекламних “веж”.

Нагадаємо, Громадська рада при КМДА вимагає від міської влади негайно відзвітуватися про виконання Резолюції круглого столу від 13 квітня 2023 року на тему «Роль малого бізнесу в період воєнного стану: потреба чи знищення». Справа в тому, що керівництво столиці, всупереч вимогам законодавства, протягом десяти днів не повідомило, які саме рішення було ним прийнято у відповідь на пропозиції вищевказаної ради. Разом з тим, мова йде про серйозні речі – Резолюцією було передбачено низку заходів, направлених на заборону демонтажу більшості кіосків, який столична влада вирішила здійснити “під соусом” захисту киян від ракетних атак

Источник