Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку

Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку

КМДА зупинила проведення запланованого на 15 квітня аукціону з надання в оренду Житнього ринку. Столична влада пішла на такий крок, дослухавшись думки громадськості.

Про це, як передає , йдеться в повідомленні Київської міської державної адміністрації (КМДА).

 

“Департамент промисловості та розвитку підприємництва звернувся до Департаменту комунальної власності з проханням відмінити проведення аукціону 15 квітня. Далі департаменти спільно з громадськістю напрацюють оновлені умови для майбутнього інвестора, які дозволять створити і втілити оптимальну концепцію відродження ринку”, – йдеться в повідомленні.

За словами директора Департаменту промисловості та розвитку підприємництва КМДА Володимира Костікова, це було зроблено, аби напрацювати разом з киянами нові умови конкурсу та вимоги до потенційного орендаря, а на це потрібен додатковий час.

Він додав, що головною умовою оренди Житнього ринку залишиться термінове проведення капітального ремонту і збереження функціоналу.

«Адже Житній ринок на Подолі – один із найстаріших ринків Києва. Сучасне його приміщення збудували ще в 1980 році. І сьогодні, після більше 40 років експлуатації, воно потребує капітального ремонту, щоб відповідати сучасним реаліям», – зауважив Костіков.

Профільні департаменти КМДА спільно з представниками громадськості найближчим часом працюватимуть над розробкою концепції відродження ринку.

Нагадаємо, у березні 2024 року стало відомо, що  Житній ринок на Подолі  планують здати в оренду на 15 років. Спочатку аукціон було заплановано на 25 березня. Водночас  активісти, ресторатори і небайдужі містяни вже висловили своє занепокоєння таким швидким конкурсом і закликали владу прокомунікувати з громадськістю питання майбутнього ринку, аукціон перенесли на 15 квітня.

Источник