Станцію метро “Мінська” пропонують перейменувати на “Червона Рута”

Кияни пропонують перейменувати станцію метро “Мінська” на “Червона Рута”. Цей твір українського композитора Володимира Івасюка є символом української єдності, котра нам так потрібна в цей час.

Про це йдеться у петиції №12391 на сайті Київради, яку зареєстрував Єгор Кічко.

За його словами, ця пісня об’єднує футбольних фанів під час гри українскької збірної, туристів, що виконують цю пісню біля ватри у Карпатах та матусь, що наспівують цю пісню своїм дітям змалечку.

Автор звернення вважає, що станція метро “Червона Рута” органічно доповнить своєю назвою проспект Володимира Івасюка і зробить Оболонь та столицю культурнішим та приємнішим для життя місцем.

Станція метро “Мінська” натомість є деструктивною та роз’єднуючою назвою, що є небезпечним в час повномасштабної війни з росією та її союзниками, тобто Білорусією. А сама назва асоціюється виключно з диктаторським режимом Лукашенка та обстрілами з території Білорусі від котрих українці змушені ховатись у цьому ж метро”, – пояснює свою точку зору дописувач.

Він переконаний, що нова назва станції дасть початок новій українській ідентичності станції, увіковічнить український світлий символ кохання “Червоної Рути” та ще більше об’єднає нас у цей вирішальний час.

Джерело