Соціальна діяльність FAVBET: Відгуки гравців

З початком війни підтримка ЗСУ та українців стала однією з провідних функцій не лише волонтерів, а й великого бізнесу. Якщо раніше соціальна відповідальність українських компаній була радше інформаційним приводом, то тепер — невід’ємна частина роботи, адже мова йде не про очки лояльності, а виживання. Перемогти можна тільки разом, і підприємці це добре розуміють.

Осторонь від питань забезпечення війська та подолання наслідків війни не залишився й національний гігант грального бізнесу — компанія FAVBET. Свою проукраїнську позицію тут продемонстрували не лише на словах, але й справами.

Зараз мілітарними та гуманітарними ініціативами компанії опікується окремий фонд FAVBET Foundation, тоді як FAVBET робить значні внески у всеукраїнські проєкти від UNITED24 та навіть влаштовує тематичні промо на власній розважальній платформі.

У цьому матеріалі розповідаємо про акції та проєкти FAVBET на підтримку ЗСУ, які найбільше запам’яталися гравцям платформи та загалом українцям минулого року.

«Прокачка авто для ЗСУ»

Як розповідають у самому FAVBET, цю акцію вони запустили минулого року, коли побачили, що люди вже не так активно реагують на збори, як на початку війни, хоча потреба в обладнанні для армії тільки зросла. Так з’явилась «Прокачка авто для ЗСУ» — проєкт у стилі культового тюнінг-шоу 2000-х, в межах якого компанія мала закупити та відремонтувати 10 позашляховиків для фронтових підрозділів.

Це був проєкт зі зворотнім зв’язком, де гравці могли подивитись на YouTube, як звичайну тачку перетворюють на справжнього бойового коня в тюнінговому ательє No Motors. Ведучим шоу став популярний український актор Женя Янович.

Такий формат сподобався гравцям настільки, що всі тачки закупили з випередженням графіку. Подивитись, як їх підготували до служби на передовій, досі можна на YouTube-каналі FAVBET.

Може здатись, що 10 — не надто багато автівок для такої компанії як FAVBET, однак це лише верхівка айсбергу. За весь час повномасштабного вторгнення ЗСУ отримали за сприяння FAVBET та FAVBET Foundation більш ніж 240 автомобілів. Їх використовували під час звільнення Ізюма, Куп’янська, Балаклії на Харківщині, Херсону. Зараз ці авто використовуються військовослужбовцями різних підрозділів на ключових напрямках, в тому числі у Запорізькій області та під Бахмутом.

«Кіберпанк 2023»

Ще одне промо FAVBET, яке вдало поєднало розважальну складову з допомогою армії. Як зрозуміло з назви, «Кіберпанк 2023» — проєкт, натхненний відомою грою польських розробників. У FAVBET переосмислили сеттінг та візуальну складову гри, створивши власний світ кіберпанку з українськими реаліями. А провідником для гравців у цьому всесвіті став музикант, лідер рок-гурту O.Torvald, а нині ще й військовослужбовець ЗСУ Женя Галич. Саме від нього гравці дізнавались деталі місій та квестів на шляху до перемоги.

Всього в межах акції гравці мали виконати 4 місії, кожна з яких мала свою мету:

«Той, що бачить у темряві» – тепловізори, щоб ЗСУ з легкістю могли розгледіти ворогів вночі.

«Згори видно все» — дрони розвідників та артилеристів, щоб бачити ворога здалеку та точно наводити зброю.

«Падіння шахеда» — антидронні рушниці, щоб ще на підльоті приземлювати ворожі пташки, що сують свої лопаті на українські позиції.

 «Люди майбутнього» — біопротезування пораненого бійця, щоб він якнайшвидше повернувся до звичного життя після повернення з поля бою.

Виконуючи місії, а також займаючи призові місця у щотижневих турнірах, гравці не лише допомагали ЗСУ, але й отримували квитки для участі у фінальному розіграші, де боролися за цінні призи.

Як і з «Прокачкою авто», «Кіберпанк 2023» зібрав дуже багато схвальних відгуків користувачів платформи, а головне — успішно досяг всіх поставлених цілей. Наприклад, завдяки фінальній місії «Люди майбутнього» 31-річний військовослужбовець В’ячеслав Смислов, що боронив Маріуполь, а пізніше стримував ворога на Бахмутському напрямку, отримав надсучасний біонічний протез руки.

«Армія дронів»

Дрони – це не тільки «‎очі» наших військових, але й ефективні засоби ураження техніки та особового складу ворожої армії. У 2023 році FAVBET долучився до створення першої у світі «Армії дронів», передавши UNITED24 57 мільйонів гривень на закупівлю 53 пікапів Peugeot Landtrek для рот ударних БпЛА.

Пізніше компанія долучилась до ще однієї ініціативи UNITED24 — Операція «Єдність» із закупівлі 10 000 FPV-дронів — зробивши внесок у 10 мільйонів гривень та ставши найбільшим корпоративним донором проєкту.

Крім участі у спільних проєктах FAVBET впроваджує й власні проєкти з придбання дронів. Загалом з початку повномасштабного вторгнення за підтримки FAVBET та FAVBET Foundation українські захисники отримали понад 130 сучасних дронів різних модифікацій – від звичних уже DJI Mavic до ударних комплексів «‎Лазар», а також антидронові рушниці, тепловізори, амуніцію та інші технологічне обладнання.

УЧАСТЬ В АЗАРТНИХ ІГРАХ МОЖЕ ВИКЛИКАТИ ІГРОВУ ЗАЛЕЖНІСТЬ. ДОТРИМУЙТЕСЯ ПРАВИЛ (ПРИНЦИПІВ) ВІДПОВІДАЛЬНОЇ ГРИ.

Ліцензія на провадження діяльності з організації та проведення азартних ігор казино в мережі Інтернет від 20.04.2021 року, видана ТОВ «БК “ФАВБЕТ”» на підставі Рішення КРАІЛ від 05.04.2021 року за №137 із змінами та Ліцензія на провадження діяльності з організації та проведення букмекерської діяльності від 28.12.2022 року, видана ТОВ «БК “ФАВБЕТ”» на підставі Рішення КРАІЛ від 13.12.2022 року за №433.

Джерело