Службові собаки столичної поліції отримали від благодійників тонну корму та спеціальне взуття

Службові собаки столичної поліції отримали від благодійників тонну корму та спеціальне взуття

Київські кінологи отримали гуманітарну допомогу для службових собак. Вже вдруге міжнародна поліцейська асоціація з Естонії передала чотирилапим напарникам київських правоохоронців сухий корм та спеціалізоване взуття, яке зробить роботу чотирилапих більш комфортною. 

Про це, як передає , йдеться в повідомленні пресслужби ГУ Нацполіції в Києві.

 

Зазначається, що представники асоціації на постійній основі передають гуманітарну допомогу і в інші регіони нашої держави, підтримуючи українських колег, які працюють зі службовими собаками. 

Також на початку поточного року київські кінологи вже отримували гуманітарну допомогу від естонських поліцейських. 

Київські поліцейські нагородили міжнародних партнерів Знаками пошани та вручили подяки.

“Ми щиро вдячні представникам міжнародної поліцейської асоціації з Естонії за підтримку та таку важливу допомогу для чотирилапих вихованців. Наші службові собаки активно залучаються до пошуку зброї, вибухівки, наркотичних речовин, а також беруть участь у затриманні порушників та розшуку безвісти зниклих. Наразі на службі в столичному главку поліції перебуває 56 собак, які на високому рівні виконують свої бойові задачі та тішать нас своїми досягненнями”, – зазначили столичні поліцейські. 

Нагадаємо, благодійний фонд передав кінологам Київщини чотири спеціалізовані автомобілі для комфортного перевезення службових собак. Вони вже активно використовуються у повсякденній службі, протидії злочинності та забезпеченні публічної безпеки і порядку на території Київщини.

Источник