Ситуація в Борисполі стабільна, — мер міста Борисенко

Ситуація в Борисполі стабільна, - мер міста Борисенко

На Бориспільщині зберігається стабільна ситуація. Ворожої техніки на території не зафіксовано, лише поодинокі диверсійні групи. Наразі громада займається наданням гуманітарної допомоги українським військовим та мешканцям. 

Про це стало відомо із відеозвернення мера Борисполя Володимира Борисенко у Facebook.

«Ситуація у нашому регіоні стабільно важка та напружена, але зараз панує тиша. Є поодинокі диверсійні групи, мігрує техніка навколо і зрідка заходить на територію Бориспільського району. Наразі жодної ворожої техніки немає. Система оповіщення справна. Куди гірша ситуація в Бучі, Ірпінь та Макарові», – говорить він.

 

На його думку, сьогодні евакуаційні «зелені коридори» перетворюються на вхідні коридори для ворожих маргінальних військ, які не дотримуються норм моралі.

Зокрема він розповів, що до громади Борисполя входить 18 сіл, які розподілено на шість старостинських округів, і місцеві жителі разом з містянами, волонтерами надають посильну допомогу українським військовим та добровольцям провізією. Наразі є ще потреба в повнопривідних та дизельних автомобілях. 

До громади надійшла і гуманітарна допомога з одягом (теплі речі, термодяг), яка буде надана військовим та місцевим жителям, які цього потребують. 

Нагадаємо, що у КОДА доповіли про гуманітарну ситуацію, що склалася в Київській області. Напрямки Бородянка-Гостомель наразі найскладніші, навіть у порівнянні з Маріуполем. До адміністрації надходить тисячі повідомлень про мешканців, які опинилися в складному становищі. Створено реєстр по кожному такому мешканцю області і тримається на контролі. 

Источник