Школу в Калинівці на Васильківщині будуть реконструювати до кінця 2023 року

Школу в Калинівці на Васильківщині будуть реконструювати до кінця 2023 року

У селищі Калинівка Васильківського району Київщини на рік – до кінця 2023 року – подовжили терміни реконструкції приміщень школи №2. Реконструкцію почали навесні 2021 року, щоб розмістити в цій школі дитсадок на 40 місць. При цьому підряднику – ТОВ «Буд пром лайн» – нещодавно, крім виконання основних робіт, замовили ще й додаткові.

Як  стало відомо з оголошення електронної системи публічних закупівель ProZorro, 28 січня 2022 року управління економічного розвитку, житлово-комунального господарства, капітального будівництва та інфраструктури Калинівської селищної ради уклало з ТОВ «Буд пром лайн» (*) договір на реконструкцію частини приміщень Калинівської загальноосвітньої школи I-III ступенів №2 по вул. Пушкіна, 23 під заклад дошкільної освіти на 40 дітей (коригування). Ціна договору склала 4,62 млн гривень. 

 

До 31 грудня 2022 року ТОВ «Буд пром лайн» повинно виконати загальнобудівельні, внутрішні та зовнішні оздоблювальні роботи, а також роботи з облаштування систем електропостачання, водопроводу, оповіщення про пожежу, каналізації та вентиляції.

Договір укладений за переговорною процедурою, без конкурсу, оскільки ТОВ «Буд пром лайн» вже працює над реконструкцією приміщення Калинівської ЗОШ №2, а зараз виникла необхідність у закупівлі додаткових робіт.

Перший договір (ціна – 16,12 млн) на реконструкцію частини приміщень Калинівської школи №2 сторони уклали 27 квітня 2021 року. Роботи по ньому підрядник повинен був завершити до кінця 2022 року, але 17 січня 2022 року підписали додаткову угоду, якою строки виконання робіт продовжили до кінця 2023 року, а ціну договору – зменшили до 13,51 млн гривень.

Також відмітимо, 2 листопада 2021 року управління економічного розвитку, житлово-комунального господарства, капітального будівництва та інфраструктури Калинівської селищної ради за 49,9 тис. гривень замовило у підприємця Павла Батаєва коригування кошторисної документації вказаної реконструкції та проходження її експертизи. Згідно зі звітом про виконання договору, підряднику була оплачена вся сумма по договору.

За даними аналітичної платформи YouControl, ТОВ «Буд пром лайн» зареєстровано в 2019 році. Статутний капітал – 1 тис. гривень. Засновником і директором є Андрій Кисіль.

Згідно з інформацією Сlarity-project, у результаті участі в публічних закупівлях ТОВ “Буд пром лайн” підписало 148 договорів на загальну суму в 216,90 млн гривень. Найбільший замовник – управління економічного розвитку, житлово-комунального господарства, капітального будівництва та інфраструктури Калинівської селищної ради, з яким укладено 83 договори на 151,31 млн гривень. Зокрема, ТОВ «Буд пром лайн» за замовленням цього управління з серпня 2021 року проводить капремонт центральної частини селища Калинівка. Роботи по договору триватимуть до кінця 2023 року.

Источник