Селищного депутата від партії «опзж» з Мелітополя підозрюють у колабораціонізмі та привласненні коштів | Кримінальні новини

25.04.2024 05:00

За процесуального керівництва прокурорів Мелітопольської окружної прокуратури депутату Приазовської селищної ради Мелітопольського району від забороненої партії «опзж» повідомлено про підозру у колабораційній діяльності та заволодінні бюджетними коштами у великих розмірах в умовах воєнного стану.

За даними слідства, підозрюваний у березні 2022 року залишився в окупованому селищі Приазовське та став активно підтримувати ідеологічні основи політики держави-агресора.

Маючи певний електорат та авторитет серед нього місцевий депутат швидко зацікавив ворожу владу та був залучений до співпраці.

Надалі, вже як депутат партії агресора «единая россия» він брав участь у низці політичних заходів, розрахованих на створення серед місцевого населення Мелітопольщини, переважно молоді, позитивного ставлення до органів окупаційної влади, російських збройний формувань та політики рф у цілому.

Крім того, скориставшись окупацією Мелітопольського району, селищний депутат у змові з іншими невстановленими слідством особами заволодів коштами, виділеними з місцевого бюджету для оплати послуг із опалення приміщень однієї з районних лікарень на 2022 рік.

За фіктивними актами приймання-передачі «наданих» медустанові послуг із постачання пари, гарячої води та пов’язаної з цим продукції на рахунки приватного підприємства, власником якого є підозрюваний, безпідставно перераховано понад 630 тис. грн бюджетних коштів.

За матеріалами Запорізької обласної прокуратури

Источник