Саночница Елена Смага раскритиковала украинских болельщиков

Саночница Елена Смага раскритиковала украинских болельщиков

Фото: Фейсбук Елены Смаги

Третий день на Олимпийских Играх в Пекине тоже не принес Украине медалей, однако негативный фон  в соцсетях к выступлению наших спортсменов сильно ощущается, о чем написала пост в фейсбуке саночница Елена Смага, вставшая на защиту украинских спортсменов.

— Руки геть від спортсменів! Люди якщо так можна назвати , які хейтять українських спортсменів зимових видів спорту, Ви нормальні? Я не можу вже переглядати фейсбук, стільки хейту, стільки ненависті, де ж ви, запеклі «вболівальники» до самих Ігор, коли є результат, коли є ріст? Про спортсменів і зокрема про спорт говорять безпосередньо під час Ігор, чому ніхто про них не згадує протягом 4-ох років??? Не цікавитесь, де коли і в яких умовах проходять підготовку люди, які представляють нашу країну.
Люди, які карапкаються на вершину спорту, на Олімпійські Ігри, политі брудом. Не там шукаєте. Бажаю вам більше добра в серці і милосердя в душі. Спортсмени тримайтесь! — написала Смага.

Украинские саночники Антон Дукач и Андрей Мандзий завершили свои индивидуальные выступления на 22-м и 27-м месте соответственно. Для Дукача это лучший результат в карьере.

Источник