Рівень водопілля стабілізувався, аварійних підтоплень по місту Києву не зафіксовано, — КМВА

Рівень водопілля стабілізувався, аварійних підтоплень по місту Києву не зафіксовано, - КМВА

У столиці стабілізувався рівень водопілля. Після двох днів незначного підйому, сьогодні рівень води залишився на тій самій позначці, що і переддень. Аварійних підтоплень в столиці не зафіксовано.

Про це дізналась з повідомлення пресслужби Київської міської військової адміністрації (КМВА).

 

Як розповів начальник КМВА Сергій Попко, станом на 9:00 1 травня 2023 року рівень води р. Дніпро у Києві біля моста «Метро» становить 9 296 см (за Балтійською системою висот). Температура води: 13°C. 

“Після двох днів незначного підйому, рівень водопілля стабілізувався і залишився на тій самій позначці, що і переддень. Аварійних підтоплень по місту Києву не зафіксовано. Рівень небезпеки гідрологічних явищ залишається І (жовтий),” – повідомив Сергій Попко.

Він також зазначив, що утримується затоплення заплави шаром близько 20-30 см. Залишаються підтопленими заплавні території – острови у парку “Муромець”, “Гідропарк”, Труханів острів, Галерна затока, Корчувате, приватні ділянки в районі Осокорків. Промислові об’єкти і житлові масиви міста поза загрозою підтоплення. 

Нагадаємо, у Києві коливання рівня води останніми днями має незначну амплітуду, аварійних підтоплень не зафіксовано. Водночас у місті триває підтоплення заплави шаром близько понад 25 см. На Київщині підтопленими залишаються 7 домогосподарств.

Источник