Рекордна атака: знищено 52 з 54 дронів “Shahed», якими ворог атакував Україну

Рекордна атака: знищено 52 з 54 дронів “Shahed", якими ворог атакував Україну

У ніч на 28 травня 2023 року ворог атакував Україну іранськими ударними дронами “Shahed-136/131”. Удар здійснювався з північного напрямку – Брянська область, та південного – Краснодарський край. Загалом зафіксовано пуски рекордної кількості дронів-камікадзе – 54, знищено 52 шахеди.

Про це, як передає , йдеться в повідомленні командування Повітряних сил ЗСУ.

 

Як зазначено в повідомленні, чергову нічну атаку ворог спрямував на військові об’єкти та об’єкти критичної інфраструктури держави в центральних регіонах країни, зокрема, на Київщину. 

“Тут, у зоні відповідальності Повітряного командування «Центр», знищено більшість ударних дронів”, – повідомили в командуванні.

Також, до відбиття атаки залучено сили та засоби  Повітряне командування «Південь» та Повітряне командування «Захід» Повітряних Сил ЗС України та протиповітряну оборону інших складових Сил оборони України.

Внаслідок успішної бойової роботи знищено 52 “шахеди”.

Рекордна атака: знищено 52 з 54 дронів “Shahed", якими ворог атакував Україну

Нагадаємо, у ніч на 28 травня ворог здійснив чотирнадцяту повітряну атаку на столицю з початку місяця. Силами ППО було знищено понад 40 безпілотників, якими ворого атакував місто. Внаслідок падіння уламків в Голосіївському районі є одна жертва, двоє постраждалих, в Печерському та Дарницькому районах пошкоджено будівлі.

Источник