Проектування реконструкції насосної станції на Троєщині обійдеться у 2,2 млн гривень

Проектування реконструкції насосної станції на Троєщині обійдеться у 2,2 млн гривень

Приватне акціонерне товариство (ПрАТ) Акціонерна компанія (АК) “Київводоканал” шукає підрядника, який би зробив проект реконструкції насосної станції, розташованої в Деснянському районі столиці. Роботи – на наступний рік. Електронний аукціон призначений на 19 грудня ц.р.

Про це  стало відомо з оголошення в системі публічних закупівель Prozorro.

 

Згідно оголошення, ПрАТ «АК «Київводоканал» готове заплатити 2 млн 265 тис. 652 гривень (з ПДВ) за виконання робіт по розробці проектної документації з реконструкції насосної станції першого підйому у Деснянському районі міста Києва.

Роботи мають виконуватись упродовж наступного року (до 31 грудня 2023 року).

Електронний аукціон на пониження ціни призначений на 19 грудня 2022 року.

Наразі триває час для подання тендерних пропозицій (кінцевий строк – 17 грудня ц.р.).

Як інформувала , у найближчі два тижні дамби двох мулових полів Бортницької станції аерації черговий раз будуть нарощувати задля уникнення техногенної катастрофи. 

Відповідний договір ціною 70 млн гривень КП «Дирекція з капітального будівництва та реконструкції «Київбудреконструкція» уклало із ТОВ “Промін Буд Сервіс”, яке паралельно працює над багатомільйонним будівництвом столичного Центру захисту тварин. 

Підряд на реконструкцію дамб мулових полів БСА ця компанія отримала за результатами конкурсу, схожого на гру в піддавки: ціна переможця була на 32 копійки вигідніша, ніж у конкурента.

Источник