Польський Бидгощ стане новим містом-побратимом Ірпеня

Польський Бидгощ стане новим містом-побратимом Ірпеня

Одне з найбільших міст Польщі – місто Бидгощ, стане новим побратимом пристоличного Ірпеня. Партнери з Польщі надаватимуть місту комунальну техніку у допомагатимуть у сфері освіти.

Про це стало відомо з публікації Ірпінської міської ради.

 

“Вчора про це домовилися під час онлайн-зустрічі з Почесним Консулом України в місті Бидгощ – Кшиштофом Сікорою, віцестаростою м. Бидгощ Збігнєвом Лучаком, секретарем Бидгощського повіту Лешеком Черкавські, директором відділу маркетингу, культури і спорту м. Бидгощ Анджеєм Кубяком, радником повіту Бидгощ Петрем Козловським та ректором WSG University Мареком Хамотом”, – розповів мер Ірпеня Олександр Маркушин.

Бидгощ вже має досвід побратимства з українськими містами, зокрема, з Кременчуком та Черкасами. Найближчим часом Ірпінь має відвідати польська делегація. Угода партнерства передбачатиме польську допомогу у сфері освіти, молодіжної політики й допомогу комунальною технікою.

Як раніше писала , з понеділка, 12 червня, Ірпінська амбулаторія №4 за адресою вул. Михайлівська, 22 тимчасово зачиниться – у закладі хочуть робити капітальний ремонт.

Источник