Польські протестувальники призупинили блокаду на пунктах пропуску “Краківець” та “Рава-Руська»

Польські протестувальники призупинили блокаду на пунктах пропуску “Краківець” та “Рава-Руська"

Сьогодні, 16 січня, польські далекобійники досягли з урядом певної згоди і призупинять свій протест завтра,17 січня. Крім того, завершено блокування пунктів пропуску “Краківець” та “Рава-Руська”.

Про це, як стало відомо , повідомляє Reuters, посилаючись на заяву організатора Томаша Борковського з Комітету захисту польських перевізників.

 

“Це не кінець, але протест буде призупинено. Ми погодили певні умови, ми дамо час уряду попрацювати, оскільки це новий уряд”, — сказав Борковскі.

Слідкуйте за “КиївВладою”

Також сьогодні, як повідомили у Держприкордонслужбі України, польські перевізники завершили блокування пунктів пропуску “Краківець” та “Рава-Руська”.

“Оформлення та пропуск через кордон вантажних транспортних засобів у обох напрямках здійснюється в звичайному режим”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що прикордонники разом із працівниками контрольних служб вживають заходів для максимального прискорення пропуску вантажівок, але на даний час перед цими пунктами пропуску в черзі знаходиться майже 700 вантажівок.

Источник