Поліція охорони Київщини закупить кепі та куфайок на 7,3 млн гривень

Поліція охорони Київщини закупить кепі та куфайок на 7,3 млн гривень

Управління поліції охорони в Київській області оголосило на Prozorro тендер, щоб закупити сотні комплектів уніформи – кепі та костюмів, курток та напівкомбінезонів, сорочок, куфайок, накладних погонів. Одяг призначений як для, власне, поліцейських, так і для воєнізованої охорони до кінця року.

Про це  стало відомо з оголошення в електронній системі закупівель Prozorro.

 

Згідно оголошення, згадані правоохоронці готові заплатити за фірмовий одяг 7 млн 334 тис. 25,11 гривень. 

Йдеться про закупівлю одягу для поліцейських охорони та персоналу воєнізованої охорони – 500 штук кепі, 760 костюмів уніформи (брюки, сорочки), 59 кепі та 59 зимових курток для воєнізованої охорони (ВОХОРу), 300 костюмів зі змішаної тканини, 200 спеціальних курток, стільки ж напівкомбінезонів, 1759 трикотажних сорочок з короткими рукавами, 230 шапок з того ж матеріалу, 2000 короткорукавних фафайок, півтисячі пар накладних погонів і 350 погодів для воєнізованої охорони. 

Усе це переможець відкритих торгів з особливостями (призначені на 10 квітня 2023 року) має поставити замовнику до кінця року. 

Нагадаємо, Кабінет міністрів у 2022 році змінив правила проведення аукціонів на Prozorro – тимчасово (поки діє воєнний стан) скасував торги у системі електронних закупівель, оскільки, казали тоді урядовці, не всі можуть брати участь в аукціонах через постійні обстріли енергетичної інфраструктури, а, відповідно, відсутності електрики й інтернету.

За цими тимчасовими правилами переможцем тендерів визнається учасник, який одразу запропонував найнижчу ціну за товар чи послуги.

Источник