Поліція Буковини довела до суду провадження щодо жорстокого проводження з собакою | Кримінальні новини

06.12.2023 21:00

Нагадаємо: у жовтні цього року під час моніторингу соціальної мережі Інтернет правоохоронці виявили допис щодо можливого жорсткого поводження з собакою. Під час перевірки інформації поліцейські встановили всі обставини інциденту та розпочали кримінальне провадження.

У ході досудового розслідування правоохоронці з’ясували, що 32-річний житель села Рокитне прив’язав собаку до трактора та примусив її бігти за транспортним засобом у сусіднє село. При вчинені правопорушення був присутній 16-річний син буковинки. Унаслідок протиправних дій буковинця, собаці заподіяно тілесних ушкоджень.

Під процесуальним керівництвом ювенального прокурора Глибоцького відділу Чернівецької окружної прокуратури слідчі поліції повідомили чоловіку про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 2 статті 299 (Жорстоке поводження з твариною вчинене у присутності неповнолітнього) Кримінального кодексу України.

Наразі правоохоронці завершили досудове розслідування за цим фактом, відтак – затверджений прокурором обвинувальний акт передали для розгляду до суду.

За матеріалами поліції Чернівецької області

Источник