Отримання робочої візи в Польщу

Польська Республіка – наш найближчий географічний сусід, що водночас є членом Європейської спільноти, корінні мешканці якого – поляки мають схожий з українцями менталітет та давню спільну культуру. Саме ці фактори, а також наявність великої кількості вільних вакансій, достатньо високий рівень заробітних плат та можливість отримання якісної вищої освіти враховують українці, обираючи Польщу для працевлаштування. В’їзд до сусідньої з нами держави відкритий для українців, що мають біометричні паспорти терміном, що не перевищує 90 днів впродовж півроку, водночас для успішного працевлаштування необхідним є оформлення робочої візи перед поїздкою в Польщу.

Деякі з особливостей отримання робочої візи до Польщі

Національну візу Республіки Польща українці можуть отримувати на термін до одного року, без обов’язкового виїзду за межі держави. Стовідсотковий позитивний результат при оформленні робочої візи гарантовано тільки за умови якісної підготовки відповідних документів, детальний перелік яких зазначено на сайті https://visa-svit.com.ua/uk/viza-v-polshu. За потреби термінову візу до Польщі, за сприяння досвідчених фахівців компанії Visa-Svit, можна оформити впродовж трьох-п’яти днів.

Для отримання робочої візи до Польщі українцям необхідно обзавестися запрошенням від потенційного польського роботодавця чи запрошенням від вищого навчального закладу. Вид запрошення залежить від обраної цілі (мети) приїзду, відповідно до якої українець матиме змогу отримати стандартну робочу візу терміном на півроку, сезонну робочу візу строком на дев’ять місяців чи воєводську/навчальну річну візу.

Процес отримання робочої візи передбачає:

  • наявність перевіреного місця роботи, де можна отримати офіційне запрошення від роботодавця для можливого працевлаштування;
  • отримання документів від потенційного роботодавця за адресою місця проживання замовника візи;
  • підготовка повного пакету необхідних документів для відправлення у найближче за розташуванням консульство Республіки Польща.

Переваги отримання польської робочої візи

Окрім можливості офіційного працевлаштування у Польщі власник робочої візи, як інформує сайт https://visa-svit.com.ua/ може перебувати на теренах Польської держави впродовж одного року без необхідності виїзду до України. Окрім того, власник такої візи може:

  • цілком безперешкодно відвідувати країни Шенгенської зони;
  • легально працевлаштовуватися на будь-якому з польських підприємств та змінювати, за бажанням місце роботи;
  • легально проживати у будь-якому з польських воєводств.

За сприяння фахівців компанії «VISA-SVIT» процес отримання робочої візи буде досить коротким завдяки правильному оформленню пакету документів, що дозволить уникнути бюрократичну та паперову тяганину.