Освітній процес у Києві планують закінчити до 30 червня

Освітній процес у Києві планують закінчити до 30 червня

Столичні школи отримали рекомендації щодо завершення навчального року. Навчання за класно-урочною системою рекомендують завершити 16 червня. Документи про освіту випускникам рекомендовано видати у період з 21 по 23 червня.

Про це стало відомо з повідомлення Департаменту освіти і науки Києва.

 

Згідно повідомлення, освітній процес у 2022/2023 навчальному році триватиме до 30 червня 2023 року.

Освітній процес у Києві планують закінчити до 30 червня

Відомо, що Департамент освіти і науки Києва рекомендував перенести початок уроків на більш ранній час під час очного навчання. Як зазначається, це дозволить організувати проведення уроків у декілька змін.

Також було рекомендовано змінити у травні-червні звичну класно-урочну систему на індивідуалізоване групове навчання.

«Це необхідно для подолання «освітніх розривів», поглиблення та систематизації знань учнів/учениць випускних 9 та 11 класів», – прокоментували у Департаменті освіти і науки Києва.

Також, згідно рекомендацій, було наголошено про завершення навчання за класно-урочною системою 16 червня 2023 року Днем останнього дзвоника. А впродовж 19-30 червня застосувати індивідуальні та групові заняття за окремим графіком до кожного з учнів з усіх предметів.

Видати випускникам 9 та 11 класів документи про освіту рекомендують 21-23 червня 2023 року.

Освітній процес у Києві планують закінчити до 30 червня

Крім того, стало відомо, що в період з 8 по 19 травня Інститут післядипломної освіти Київського національного університету імені Бориса Грінченка проведе повторне моніторингове дослідження знань учнів/учениць 8 та 10 класів у формі онлайн-тестування з п’яти навчальних предметів: українська мова, математика, історія, фізика, хімія. 

Раніше повідомила, що з 27 березня у Києві розпочали приймати заяви на вступ дітей до перших класів.

Источник