Обухівський райсуд відкрив судову справу за позовом КЕКЦ проти забудови печери “Геонавт”

Обухівський райсуд відкрив судову справу за позовом КЕКЦ проти забудови печери “Геонавт”

Обухівський районний суд почав судову справу за позовом Київського еколого-культурного центру (КЕКЦ) проти рейдерів на захист печери “Геонавт” та лісів Київського лісгоспу. Зазначається, що на території лісу планується вирубати дерева та побудувати котеджи. 

Про це стало відомо з повідомлення на сторінці в Фейсбук КЕКЦ. 

 

“Обухівський районний суд почав судову справу по позову КЕКЦ проти рейдерів на захист печери Геонавт та лісів Київського лісгоспу. Як ми вже писали, два місяці тому Київський еколого-культурний центр (КЕКЦ) подав в суд на рейдерів, які незаконно захопили біля 90 га лісів Київського лісгоспу.Там планується вирубати ліс та побудувати котеджи”, – йдеться в повідомленні. 

Як зазначають в КЕКЦ, що через незаконне захоплення лісу стало неможливим створення заказника для охорони єдиної природної печери в Київській області – печери Геонавт. 

“Нещодавно суддя Обухівського районного суду Тиханський О.Б., розглянув позов КЕКЦ, виніс ухвалу про відкриття судової справи. Перше засідання відбудеться 28 березня 2023 р. Суд на захист печери Геонавт та лісів Київського лісгоспу почався!

До цього, в жовтні 2022 року КЕКЦ виграв суд проти рейдерів на захист 267 га лісів Білоцерківського лісгоспу та заказника Урочище Унава”, – додають в КЕКЦ. 

Источник