Надійні дерев’яні столи, які можна передавати у спадок

Дерев’яні столи, зроблені з якісного матеріалу та з дотриманням сучасних технологій виробництва, можуть зберігати свою функціональність і привабливий вигляд упродовж десятиліть. Якщо ви хочете мати журнальний або кухонний стіл, який надійно служитиме вам все життя, потрібно ретельно підійти до вибору деревини. Найбільш довговічні вироби виготовляють із дерева твердих порід. Чільне місце серед них займають дерев’яні столи з дуба. Вони вирізняються:

  • стійкістю до вологи та змін температури;
  • надзвичайною твердістю та міцністю;
  • стійкістю до ударів і подряпин.

До того ж висока концентрація дубильних речовин перешкоджає розвитку грибків і плісняви. Ці характеристики роблять дубовий стіл ідеальним рішенням для кухні.

дерев'яні столи з дуба

Столи з дуба від виробника

Деревина дуба є доволі складною в обробці, тому, щоб отримати дубовий стіл дійсно високої якості, варто звертатися до виробника з досвідом і гарною репутацією. Полтавська компанія LORI виготовляє столи з дерева в Україні з 1997 року. Це підприємство повного циклу – виробництво починається з заготівлі якісної деревини та завершується привезенням і збиранням меблів. Компанія надає гарантію якості на кожен стіл, а також пропонує післягарантійне обслуговування. В LORI ви можете замовити кухонний та журнальний стіл із дуба різного розміру, стилю, форми та кольору.

Безпечні та екологічні покриття – лляна олія, олія-віск чи акриловий лак (на вибір замовника) – забезпечують надійний захист і збереження стільниці та інших дерев’яних елементів стола. Перевагою столів із натурального дерева є можливість їхньої реставрації та дійсно тривалий термін служби, з яким не можуть конкурувати вироби з інших матеріалів.

Ексклюзивні столи з дерева від LORI

Оскільки LORI є виробником, тут ви можете замовити ексклюзивний стіл за прийнятною ціною. Купити дерев’яні столи стандартних моделей теж можливо – асортимент компанії доволі значний. Доповнити кухонний та журнальний стіл можна дерев’яними стільцями, чималий перелік яких ви знайдете на сайті компанії.

Стіл із дерева – це екологічно, практично та розкішно. Завдяки природним волокнам кожен виріб із деревини дуба має неповторний візерунок. Якщо ж замовити стіл оригінальної конструкції, ви будете власником справді унікального та неповторного виробу. Він може стати однією з сімейних реліквій, яку гідно оцінять поціновувачі якісних речей.