На землях Білогородської громади створять заказник “Неграші-Музичі”

На землях Білогородської громади створять заказник “Неграші-Музичі”

У Бучанському районі Київської області створять гідрологічний заказник місцевого значення. Біля сіл Неграші та Музичі на території Білогородської сільської територіальної громади з цією метою виділено 37,6 га землі. 

Про це, як передає , йдеться в повідомленні депутата Київської обласної ради від “Європейської Солідарності”, адвоката Романа Титикало.

 

“Білогородська громада б’є всі рекорди – вчора (3 березня – КВ) вона погодила створення ще одного гідрологічного заказника місцевого значення “Неграші-Музичі”, який знаходиться біля сіл Неграші та Музичі на території Білогородської сільської територіальної громади Бучанського району Київської області, загальною площею 37,6 га”, – повідомив Роман Титикало.

Він зазначив, що Департамент екології та природних ресурсів Київської області державної адміністрації підтримав цю ініціативу ще 14 грудня 2021 року.

Роман Титикало акцентував, що кінцева мета створення заказників полягає у збереженні і примноженні популяцій цінних видів флори й фауни водного об’єкту державного значення річки Ірпінь та її притоків та чіткий контроль щодо водоохоронних зон.

Нагадаємо, 2 березня стало відомо що у Київській області з’явиться новий об’єкт природно-заповідного фонду – ландшафтний заказник “Ріка-Герой Ірпінь”. Мова йде про територію вздовж русла річки Ірпінь на землях Білогородської ОТГ, загальною довжиною 19,7 км та площею 198 га. Білогородська сільська рада цю ініціативу вже погодила. Лишається дочекатись коли Департамент екології Київської облдержадміністрації (КОДА) винесе відповідний проєкт рішення на розгляд депутатів облради, що орієнтовно займе 1-1,5 місяці.

Источник