На Закарпатті засуджено агента фсб, який виготовляв антиукраїнські фейки для ЗМІ | Кримінальні новини

19.07.2022 15:30

За публічного обвинувачення Закарпатської обласної прокуратури суд визнав винним громадянина рф у пособництві в діях, вчинених з метою захоплення державної влади. Йому призначено покарання у виді 7 років позбавлення волі. 

Прокурор у суді довів, що чоловік, будучи агентом фсб рф , виконував завдання щодо збору та передачі ворогу інформації про суспільно-політичні та економічні процеси в Україні. З початком активного наступу військ РФ, обвинувачений погодився підготувати ряд фейкових публікацій у ЗМІ з тиражуванням закликів до вигнання націоналістичних угруповань задля порятунку великих міст, а також критики тих, хто, рятуючись від війни, евакуює свої сім’ї в інші регіони України чи за кордон. Крім того, він мав поширювати думку про те, що нібито деструктивні дії української влади призводять до мародерства та загибелі військових.

За це він регулярно отримував матеріальну винагороду, яка надходила на банківські рахунки його співмешканки. Її вже засуджено за пособництво у захопленні державної влади.

За матеріалами Закарпатської обласної прокуратури

Источник