На столичному Печерську розквітла інсталяція, присвячена “Да Вінчі” (фото)

На столичному Печерську розквітла інсталяція, присвячена “Да Вінчі” (фото)

У Печерському районі Києва висадили квіткове панно, присвячене військовому Дмитру Коцюбайлу з позивним “Да Вінчі”,  командиру 1 ОМБ “Вовки Да Вінчі” ЗСУ. Поруч з його профілем зображений вовк.

Про це, як передає , йдеться в повідомленні КО “Київзеленбуд”.

 

“Для створення образу Героя ми обрали тагетес, цинерарія, агератум, ірезіне, очиток, альтернатера. Загалом висаджено майже 15 000 рослин, а також використано мармурову крихту, як тло для малюнка. Площа інсталяції – 35 кв. м”, – йдеться в повідомленнні.

Композицію можна побачити на схилі біля метро Дружби Народів (наразі перемейнована на “Звіринецьку”, – ).

Зеленбудівці зазначили, що минулого року на цьому місці була інсталяція, створена  на честь окремого загону спеціального призначення “Азов”.

Нагадаємо, доброволець «Правого сектору» та Герой України Дмитро Коцюбайло за позивним «Да Вінчі» загинув 7 березня в бою під Бахмутом. Коцюбайло знаходився на фронті від початку російсько-української війни з 2014 року. Акторка Ада Роговцева зареєструвала електронну петицію з закликом до столичної влади перейменувати вулицю Німанську на честь «Да Вінчі”. Наразі петиція набрала необхідну кількість голосів та очікує на розгляд.

Источник