На Прикарпатті працівники благодійної організації торгували автівками, призначеними для ЗСУ | Кримінальні новини

03.08.2022 05:00

За процесуального керівництва Івано-Франківської обласної прокуратури службових осіб однієї із благодійних організацій викрито на незаконній реалізації гуманітарної допомоги під час воєнного стану.

За даними слідства, представники благодійної організації ввозили на митну територію України під виглядом гуманітарної допомоги товарно-матеріальні цінності та транспортні засоби. Вони їх використовували не за призначенням, а реалізовували з метою отримання прибутку.

В ході розслідування задокументовано факти продажу трьох транспортних засобів, ввезених в Україну як гуманітарна допомога, за 20 000 доларів США.

Під час обшуків виявлено та вилучено 11 автомобілів, акти передачі-приймання безоплатної гуманітарної допомоги, іноземні реєстраційні документи на зазначені автомобілі.

Викриття протиправної діяльності проводилося прокурорами спільно із працівниками Івано-Франківського управління Департаменту внутрішньої безпеки Нацполіції України. Досудове розслідування у кримінальному проваджені здійснюють слідчі Головного управління Нацполіції в області.

За матеріалами Івано-Франківської обласної прокуратури

Источник