На Київщині вже відновили понад 15 тисяч пошкоджених росіянами об’єктів

На Київщині вже відновили понад 15 тисяч пошкоджених росіянами об’єктів

На Київщині тривають роботи з відновлення пошкоджених внаслідок повномасштабного вторгнення росії об’єктів. Відбудовано вже понад половину з 28 тисяч зруйнованих окупантами будівель. Всі процеси перебувають під постійним контролем обласної адміністрації, за участі представників громадськості та правоохоронних органів.

Про це, як передає , йдеться в повідомленні начальника Київської обласної державної адміністрації (КОДА) Руслана Кравченка.

 

“Внаслідок повномасштабного вторгнення росіян було зруйновано та пошкоджено понад 28 тисяч об’єктів. Ми відбудували вже половину. Зокрема, відновлено повністю та частково із забезпеченням життєдіяльності понад 15,3 тис. об’єктів. Основна частина – саме багатоквартирні та приватні будинки. Це майже 14 тис. об’єктів”, – повідомив Кравченко.

Начальник Київської ОВА зазначив, що активно відбудовуються школи, дитячі садки, медзаклади. В них облаштовуються укриття, а для відновлення залучаються всі можливі ресурси.

“Паралельно активно реалізовуємо антикорупційні заходи в усіх районах області. Ретельно аналізуємо тендерні закупівлі. У Бучанському та Бориспільському районах уже провели виїзні наради робочої групи “Прозорість та підзвітність””, – зауважив Руслан Кравченко.

До складу цієї групи, зазначив Кравченко, входять представники правоохоронних органів та антикорупційних інституцій, робота груп вже дає значні результати.

Нагадаємо, спецкомісія Київської обласної військової адміністрації (КОВА) вже перевірила 31 об’єкт, що відбудовують в області коштом Фонду ліквідації наслідків збройної агресії та UNITED24. Частину об’єктів здадуть цього року, ще частину – наступного. Також окрему увагу було виділено облаштуванню укриттів. КОВА є замовником робіт по облаштуванню 22 укриттів коштом Фонду, роботи ведуться і за іншими проєктами. 

Источник