На Київщині від негоди найбільше постраждали 5 районів, без світла залишаються 11 населених пунктів (фото)

На Київщині від негоди найбільше постраждали 5 районів, без світла залишаються 11 населених пунктів (фото)

У Київській області енергетики продовжують усувати наслідки стихії, яка триває в регіоні третю добу поспіль. Найбільше постраждали від негоди Бучанський, Фастівський, Обухівський, Вишгородський та Бориспільський райони. Станом на 13:00 суботи, 8 липня, без світла залишаються понад 17 тис. родин.

Про це, як передає , йдеться в повідомленні компанії ДТЕК “Київські регіональні мережі”.

 

“З 6 липня на ранок 8 липня відновили роботу 249 ліній електропередачі, 5 429 трансформаторних підстанцій. Повернули світло 189 413 родин у 176 населених пунктах, що були знеструмлені повністю та у 315, що були відключені частково”, – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що станом на 13:00 сьогодні, 8 липня, знеструмлені 11 населених пунктів повністю та 29 частково. Без світла залишаються ще майже 17,7 тис. родин. 

“Вже відновлені всі високовольтні лінії 110-35 кВ, що пошкоджувались. Триває ремонт ліній низької напруги – 10 кВ. Після чого будуть розпочаті роботи на лініях 0,4 кВ по точкових заявках клієнтів”, – повідомили енергетики.

У компанії зауважили, що усунення пошкоджень фахівці планують завершити сьогодні до кінця дня, у разі якщо дозволять погодні умови. Водночас роботи ускладнені великою кількістю обривів через падіння дерев і блокуванням через це доступу до місць аварій. 

Нагадаємо, 6 липня негода на Київщині призвела до масових відключень електроенергії. Без світла були 101 населений пункт повністю та 163  частково. Станом на 9 ранку 7 липня залишаються знеструмленими 44 населених пункти повністю та 45 частково. Енергетики планують закінчити ремонтні роботи до кінця дня.

Источник