На Київщині ще 10 громад отримали нові шкільні автобуси

На Київщині ще 10 громад отримали нові шкільні автобуси

У Київській області ще 10 громад отримали чергову партію шкільних автобусів. Загалом громади вже отримали 28 із 45 автобусів, нещодавно закуплених за кошти державного та місцевих бюджетів. Ще 17 автобусів будуть передані найближчим часом.

Про це, як передає , йдеться в повідомленні Київської обласної військової адміністрації (КОВА).

 

Зазначається, що 10 нових автобусів передали Маловільшанській, Ташанській, Яготинській, Березанській, Великодимерській, Зазимській, Борщагівській, Козинській, Бишівській та Калинівській (Фастівський район) громадам. 

“Автобуси направлені до новостворених опорних закладів освіти, у ті заклади, які згодом планується оптимізувати, та на заміну автобусам, які раніше були вилучені на потреби ЗСУ”, – повідомив очільник Київської ОВА Руслан Кравченко.

Він зазначив, що загалом у селах Київщини близько 33 тис. дітей навчаються в школах, до яких важко дістатися пішки. Не всіх учнів підвозять шкільними автобусами. Близько 20% школярів дістаються найманим транспортом.

У січні 2023 року загальна потреба в додаткових шкільних автобусах становила 85 одиниць. Упродовж року 5 автобусів придбано за кошти територіальних громад, 19 передали іноземні партнери. Загалом зараз для підвезення учнів Київщини задіяно 376 шкільних автобусів.

Нагадаємо, напередодні нового навчального року громади Київщини отримали ще 8 нових нових шкільних автобусів. Це вже друга партія, перші 10 були передані громадам на тиждень раніше. Слід зауважити, що у 2023/2024 навчальному році лише 2% учнів, за даними Київської ОВА , будуть вчитися дистанційно. Більшість навчатимуться безпосередньо у школах.

Источник