На Київщині через атаку рф 2 січня загинули дві людини, поранено дитину й 10 дорослих

На Київщині через атаку рф 2 січня загинули дві людини, поранено дитину й 10 дорослих

За оперативною інформацією, внаслідок атаки рф 2 січня 2023 року на Київщині дві людини загинули, ще 11 поранені, зокрема одна дитина. В низці населених пунктів області також виникли проблеми з енергопостачанням. Зокрема, в Броварському, Бучанському, Фастівському та Вишгородському районах. 

Про це  дізналася з повідомлення голови Київської ОВА Руслана Кравченка.

 

“За оперативною інформацією, на жаль, 2 людини загинули, ще 11 поранені, зокрема одна дитина. Їм надається вся необхідна медична допомога. В низці населених пунктів області також виникли проблеми з енергопостачанням. Зокрема, в Броварському, Бучанському, Фастівському та Вишгородському районах”, – повідомив Кравченко.

За його словами, внаслідок падіння уламків ракет в м. Вишневе пошкоджено 5 багатоквартирних будинків. 

У деяких населених пунктах пошкоджено низку приватних будинків, понад 60 автомобілів. 

Через падіння уламків також сталася пожежа в недобудованій церкві, пошкоджено декілька підприємств та складських приміщень. 

“Крім того, ушкоджень зазнав один із обласних медзакладів. Пацієнтів наразі переводять до іншого обласного медзакладу”, – каже голова КОВА.

Як інформувала , уночі та зранку 2 січня 2024 року столиця зазнала чергової атаки росіян. Зафіксовано падіння уламків ракет в декількох районах міста. Подекуди немає світла, є проблеми з газом та водою. Є постраждалі в Солом’янському районі, їх госпіталізували. Одна з постраждалих – жінка похилого віку – померла в кареті “швидкої”.

Источник