На Київщині 57 учнів взяли участь у фіналі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН України

На Київщині 57 учнів взяли участь у фіналі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН України

У середу, 31 травня, фінішував Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів Малої академії наук (МАН) України. У фіналі 57 членів Київського обласного територіального відділення МАН України представили власні дослідницькі проєкти та результати перших наукових розвідок. 

Про це, як передає , йдеться в повідомленні Київської обласної військової адміністрації (КОВА) з посиланням на Департаменті освіти і науки.

 

«У наймасштабнішому національному конкурсі учнівських дослідницьких проєктів юні науковці Київщини досягли значних успіхів і перемог. Так, у скарбниці учнівських досягнень 33 нагороди: 6 золотих, 12 срібних і 15 бронзових медалей»,- йдеться в повідомленні.

Зокрема, володарями золотих медалей у наукових секціях “Селекція та генетика”, “Прикладна фізика”, “Електроніка та приладобудування”, “Філософія”, “Педагогіка”, “Українська література” стали юні науковці із закладів освіти Білоцерківської, Ірпінської та Сквирської міських громад.

Крім того, золото і бронзу для команди Київщини вибороли учні закладів освіти Білоцерківської, Березанської, Бориспільської, Боярської Броварської, Бучанської, Миронівської, Переяславської та Сквирської міських територіальних громад, Бородянської, Гребінківської, Димерської, Іванківської, Пісківської і Ставищенської селищних, а також Гатненської, Пірнівської, Петрівської сільських територіальних громад.

Нагадаємо, Київська обласна військова адміністрація оприлюднила плани на новий навчальний рік:  відновлення очного або змішаного навчання в усіх школах регіону. Для цього закладам освіти допомагатимуть в будівництві укриттів, адже в цьому навчальному році  43 школи Київщини не змогли поновити очне навчання через відсутність укриттів.

Источник