На Житомирщині піде під суд кримінальний дует фальшивомонетників, — поліція. ФОТО | Новости криминал

02.06.2022 05:30

Наприкінці травня детективи слідчого управління ГУНП закінчили розслідування схеми надходження та поширення на території Київщини та Житомирщини фальшивої іноземної валюти. Двох чоловіків викрили у таких протиправних діях  восени 2021 поліцейські спільно оперативниками УСБУ області під процесуальним керівництвом обласної прокуратури.

Під час досудового розслідування було встановлено причетність двох спільників, 62-річного киянина та 49-річного житомирянина,  до оборудок із  підробленою валютою. Під час документування їх протиправної діяльності детективи поліції зафіксували неодноразові факти продажу ними фальшивих грошей, а саме доларів США, за відповідний відсоток від їх номінальної вартості.

11 жовтня обох затримали у м. Києві після збуту чергової партії валюти, поліцейські провели 11 обшуків за місцями їх проживання та тимчасового перебування.
 
Вилучене під час слідчих дій було направлено на відповідне експертне дослідження. За результатами його проведення, а також на підставі інших зібраних доказів протиправної діяльності чоловікам було оголошено про підозру, а згодом і винесено обвинувачення.

Обвинувальні акти, затверджені прокурором відділу Житомирської обласної прокуратури, були вручені чоловікам.

Відтак, чоловікам може загрожувати ув’язнення на термін від 5 до 10 років з конфіскацією майна.

За матеріалами поліції Житомирської області

Источник