Музей в Пирогово планує закупити охоронні послуги на 11 млн гривень

Музей в Пирогово планує закупити охоронні послуги на 11 млн гривень

Київський національний музей народної архітектури та побуту (Музей в Пирогово) оголосив тендер на закупівлю охоронних послуг за 11 млн гривень.

Про це стало відомо з оголошення в системі  публічних закупівель Prozorro.

 

6 січня Музей в Пирогово оприлюднив оголошення про закупівлю охоронних послуг. Згідно оголошення, витрати становитимуть 11 млн. 262 тис. 400 гривень.

Кінцевий строк подання пропозицій сплине 14 січня. Проведення аукціону заплановане  на 16 січня.

Наразі немає жодної заявки на участь у закупівлі.

Генеральним директором Музею в Пирогово є Оксана Старак-Повякель. Музей засновано 6 лютого 1969 року, перших відвідувачів прийняв у 1976 році.

Сьогодні на території скансену встановлено близько 300 пам’яток народного будівництва XVI-XX ст. Найстарішим архітектурним експонатом є хата із с. Самари Волинської області (1587 р.).

Фонди музею нараховують близько 100 тис. найрізноманітніших експонатів: народний одяг, тканину, меблі, знаряддя праці, вироби гончарів, бондарів, теслів, столярів, ковалів, народний живопис та розпис, музичні інструменти, дитячу іграшку тощо.

В Музеї зберігається велика колекція робіт Марії Приймаченко.

Нагадаємо, в грудні 2022 року Національний музей Голодомору-геноциду проводив закупівлю послуг охорони на 2023 рік за 2,9 млн гривень. Торги не відбулись. 

Також в грудні минулого року Національний музей історії України у Другій світовій війні провів закупівлю послуг з охорони на 2023 рік за 1 млн 587 тис. 451 гривню. Перемогло приватне підприємство “Конгрес. Технології безпеки”.

Источник