Мунохорона Києва витратить майже 3 млн гривень на ТО та автоцивілку

Мунохорона Києва витратить майже 3 млн гривень на ТО та автоцивілку

Муніципальна охорона (комунальна організація КМДА) оголосила тендери на послуги страхування власного автопарку й технічного обслуговування автівок. Частково торги вже відбулися, інші – у черзі. 

Про це  стало відомо з оголошень в електронній системі публічних закупівель Prozorro.

 

Згідно інформації в одному оголошенні, за результатами тендеру, що вже відбувся, за послуги з технічного обслуговування та ремонту автомобілів столична “Муніципальна охорона” заплатить товариству з обмеженою відповідальністю (ТОВ) “АІС Дніпровський” 1 643 999,62 гривень, враховуючи податок на додану вартість (ПДВ).

Інше оголошення стосується відкритих торгів з особливостями, призначених на 28 квітня 2023 року. Йдеться про намір мунохорони заключити договори на добровільне страхування наземного транспорту. Очікувана комунальною організацією вартість закупівлі – 1 млн 28 тис. гривень.

Ще одне оголошення – про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності автівок, якими володіє муніципальна охорона. Відкриті торги призначені на 1 травня. Ціна питання – 106 тис. гривень.

Нагадаємо, Кабінет міністрів наприкінці 2022 року так змінив правила проведення аукціонів на Prozorro, що до кінця війни торги у системі електронних закупівель скасовані. 

Тимчасово (до кінця війни) переможцем тендерів визнається учасник, який серед інших одразу запропонував найнижчу ціну за товар чи послуги.

Источник